Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  100,60 zł , zmiana od tamtej pory: -84,59%

Re: 99 to dobra cena do sprzedaży

Zgłoś do moderatora
Jakbym miał sprzedać, to bym poczekał na podbitkę przy jakimś ESPI (albo coś z QG, albo sprzedaż "kilku" CD o czym też mają podać info, bo póki nie będzie akceptacji z ministerstwa będzie to kilka sztuk).

Wystarczy spojrzeć na lokalne dołki z ostatnich trzech miesięcy, ciągle idą w górę (92.8, 93.1, 95, 96.2). Nawet zwała po konferencji nie wyszła spekulantom pewnie tak mocno jak chcieli.

Ja trzymam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MLSYSTEM 0,22% 18,60 2026-02-10 09:27:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.