Co tam Socho znowu sie martwisz? Nie ma czym,chyba ze upałem. Trochę mirek spadł ale myślę ze niedlugo to potrwa nozka na nóżkę koleżanko i sobie poczekamy bo tym razem jedziemy na podobnym wózku uklepie co ma uklepac albo wykręci to kółko i sie skonczy ta zabawa z dolowaniem wiecznie ta zabawa pożyczonym towarem na procent trwać nie bedzie tak jak noc polarna nie trwa wiecznie bo kiedyś musi nastąpić swit