Jest taka mozliwosc na Mirku ale wątpię bo by byl to ten sam schemat i niektorzy juz sie na takie numery nie łapią bo wczesniej zostali wyleszczeni także albo głębszy zjazd zeby mocniej postraszyć albo powinno juz zacząć się odbijanie z tego poziomu bo jak wejdzie jakies dobre informacje a mamy sezon to dalsze uwalanie nie miałoby sensu