Nie zapisała się tylko drobnica, ze względu na przewidywane niskie efekty i koszty takiego zapisu. Zapomnieliśmy uwzględnić w szacunkach 1% akcji, które już posiadała spółka ze skupu, stąd nie 96, a 95% redukcji.
Teraz ciekawe jest ile akcji odkupią insiderzy i więksi akcjonariusze z tych drobnych. Poprzednio kurs po skupie podszedł pod 6,70. Teraz myślę, że pójdzie po 7 zł., a może wyżej jak będą dobre ESPI.