Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,66 zł , zmiana od tamtej pory: -65,72%

Re: 93 proc.

Zgłoś do moderatora
tiaaa, porozumienie tyle nie miało, bo to krasnoludki sprzedały nie wiesz? przecież w szczytowej fazie walk porozumienie wciskało nam, że kontroluje 12 coś procent kapitału I TAK BYŁO!!! tyle, że członkowie porozumienia jak zobaczyli 5,80 to zdradzili, oszukali i zarobili. ich 'zbójeckie' prawo.
  • 93 proc. Autor: ~43zl
  • Re: 93 proc. Autor: ~tyleniemiało
  • Re: 93 proc. Autor: ~43zl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLCOLORIT 0,05% 1,94 2023-10-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.