Kolonoskopię sam sobie zrób.Piszesz że susz może pomoże i będzie lepiej za miesiąc,za kwartał albo kilka kwartałów.Piszesz jak ten prezesina opowiada dyrdymały ciesząc się jakby coś palił ?Spółka przyszłości dla niego a ludzi uwalił na grube pieniądze i teraz nikt tego badziewia nie chce kupić .