No więc tak jak mówisz Wilku. Co tu pisać? Przychody rosną, pozostaje czekać na ich comiesięczną/cokwartalną poprawę. Może susz pomoże z przychodami. Nikt z nas insiderem nie jest, a gdyby nawet był, to KNF nie śpi i najbardziej lubi się dos*ać do choćby najdrobniejszych naciągnięć (a Zondacrypto jest git aż nie j**nie)