Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 8gr wsparcie

Zgłoś do moderatora
Na bge tez naganial pew ie bo niekupil jak bylo po 5gr i poszlo na 10 to tez mowil ze dno spadnie bo niekupil pozniej bylo 20gr ci co niekupili zaczeli pisac ze bankrut ze spadnie znow do 3 gr a tu info podpisane kontrakty i wio na 90gr a tych co naganiali na spadki zatkalo tu bedzie to samo maja do zrobienia 3 osiedla kaSa juz wzieta po sko czonej robocie pojdzie ladnie jak bedzie info zaraz zacznie sie ruch jak pojdzie na 20gr to ten duren dalej bedzie pisal bo zal mu bedzie ze niekupil tak jest zawsze poco naganiaja na spadki wiedza ile powiny kosztowac akcje i chca kupic po najniszej cenie

Jakby niemial w tym interesu to by niepisal

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MFOOD -7,98% 0,75 2025-09-26 16:42:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.