Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: -81,06%

Re: 800% w kilka dni niezle na dniach pompa na H4f pod farmy

Zgłoś do moderatora
A mowilem H4F od piatku zaczela sie pompa na kursie przy niespotykanych obrotach i wzroscie kursu jak do tej pory moze byc jak uwas w 7 sesji ponad 1500% do wyciagniecia kapitalizacja mniejsza jak u was i zaczeli walic infami jak z karabinu po kilka INF na dzien od zeszlego piatku bedzie grane i pompowane w najblizszych dniach i tygodniach a u was juz kursik spompowany na maxa 2000% uroslo w 8 sesji z 10 gr na 2zl malo wam? duza korekta u was na dniach jak znam zycie a na H4F dopiero pompa w drodze na 5-10zl moze wyzej zobaczymy na ile spekula podbije kurs, obserwowac i zalowac ze sie nie kupilo hihi :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY -8,00% 0,32 2023-12-01 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.