Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,81 zł , zmiana od tamtej pory: -60,25%

800% w kilka dni niezle na dniach pompa na H4f pod farmy

Zgłoś do moderatora
Czekajcie z rąk na enterze by w odpowiednim momencie wejść I sprzedać po kilka-kilkanascie zl,Kapitalizacja wszystkich akcji dopuszczonych do obrotu zaledwie ok 7mkn zł łatwo naoomoowsc jak Ciasteczka czy Lotus z kilkadziesiąt zl na ponad 20 zł urosl to samo na niebawem, do końca lipca polaczenie z Minutor Energia. OZE drugi Columbus reklamuje sie w MMA i Puchar Polski 595 w regwie, żagle.. p

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY -8,00% 0,32 2023-12-01 15:00:00