Dnia 2024-07-20 o godz. 21:21 ~Zuckerman napisał(a):
> Jak zawsze na hazardzie, jak zawsze. Współczuję ograbionym po 73. Innych należy ostrzegać dzień i noc. Nie bez powodu na Stooqu zasugerowano techniczne wsparcie w okolicy 40.
Po 40 zł sprzedawałeś i zamieniłeś na Olymp. Nerwy puszczają.
Współczuj ubranym po 40 zł.
Dawaj link ze stooq. A może tylko ty widziałeś.
Ale to dobry znak. Na Synektiku widziałes dolne widły - myliłeś się
Na ReadGene widziałeś 30 zł- myliłeś się
Na Olymp - myliłeśsię
BMX brałeś po 58 zł - myliłeś się.
Jak nie zarabiasz na akcjach to na czym tutaj zarabiasz?
OD KIEDY UŻYWASZ TEN NICK?