Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,02 zł , zmiana od tamtej pory: 0,30%

Re: 8,6 TAM CZEKAM

Zgłoś do moderatora
Dnia 2026-03-18 o godz. 20:13 ~Wynalazca napisał(a):
> 8,6 to nie 8,75. Mylisz się tak jak twoi starzy się pomylili. Jak kupujesz w sklepie coś za 8,75 to płacisz 8,60 bo tam możesz zapłacić? Mylisz się, świerku. Zawsze się mylisz.

było brac na wsparciu i oddac prawie 20% wyzej a nie jeczec na forum o grosze ,jeszcze ci cos napisze obym sie mylił i nie spawdziło ale zobacz na wykres roczny lub dłuzszy i jezeli to głowa z ramionami to moze byc ciekawie a co do w20 to juz raz sie tauron przejechal

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -1,13% 10,04 2026-04-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.