Dnia 2023-05-09 o godz. 13:38 ~znawca napisał(a):
> Na giełdzie rządzi strach i chciwość. Niektórzy pobrudzili gacie na brązowo i uciekli z akcji. Będą musieli te gacie wyprać więc będą mieli zajęcie. Ci o mocniejszych nerwach nie sprzedali i nie będą sprzedawać, przynajmniej za taką cenę.
pełna zgoda ,tylko ze chciwosc prowadzi do bankructwa trzeba wiedziec kiedy powiedziec dosc i uciec z akcji a teraz jest taki moment ,wystarczy zobaczyc wykres ,prawie ramie sprowadzi kurs do 4zl ,zobaczymy