a dlaczego ten caly prezes ma kupowac ,,zebyscie mogli wyjsc ,tu juz bylo wszystko co było teraz jedzie do bazy czyli okolice 4zl ,wyniki itd tego nie zmienia spolka przez takie zagrywki straciła zaufanie ,przeciez wszyscy chcecie sprzedac na podbitce i co prezes wam to zrobi jemu juz starczy cena akcji go nie intersuje bedzie czekal znowu z 15lat zeby podbic