wiecie że UNIMOT to mój koń pociagowy , a reszta to inwestycje różne ,,,zainwestowałem 3 lata temu w AIRWEY kupiłem wtedy 70 kilo a do piatku dokupiłem jeszcze i miałem razem 190 000 szt .W poniedziałek poszło 100 % dzisiaj idzie 70 % a myslę że cena dojdzie do 12 zł jak na biomedzie i wtedy wszystko sprzedam i dokupię UNIMOT dlatego dla mnie może sie jeszcze 2 tygodnie pokisić , a potem jazda z moja pomocą