Zawsze o to chodzi a nie tylko tutaj ale tutaj już kilka razy to było grane a w kolejnym roku byliśmy wyżej,nic złego się nie stało a ta wiadomość była po to żeby wywołać panikę bo akcje muszą być w silnych rękach żeby pojechać wyżej tyle albo aż tyle,pozdrawiam i nie sprzedawajcie ani jednej akcji tak jak pisze Zdzisław od wielu lat