Dnia 2024-07-15 o godz. 21:49 ~Zuckerman napisał(a):
> Tu też chodzi o koryto. Zostaliście nakarmieni powyżej 70 i teraz trzeba Wam zabrać zabawki poniżej 60. Brońcie 58 bo jak pęknie na obrotach to spotkamy się dużo niżej.
123, goldman, krashan - znowu zmieniłeś nick. Wracaj na BMX które kupowałeś po 58 zł albo na swoje ostatnie perły jak Olymp czy ReadGene. Gdybyś nie sprzedał akcji XTB po 42 zł jak się pochwaliłeś to miałbyś piękny zarobek. A tak zostało ci tylko zrzędzenie.
Ten kolejny nowy nick dopiero masz od dzisiaj. Następny będzie krół-Lew bo król-Ptyś już używałeś?