On nie ma tej świadomości Bo jeszcze potrzebuję 30 lat co najmniej giełdy żeby się nauczyć o co chodzi on po prostu pisze bo tak mu się chce bo mu się nudzi i myśli że tym spowoduje jakikolwiek interes na akcjach ale niestety tak nie będzie i nie ma na to żadnego wpływu więc niech sobie piszą czym więcej piszą o spadkach wiadomo że akcje są więcej warte