Dnia 2016-08-08 o godz. 17:56 ~kofi napisał(a):
> sam do siebie piszesz, twoje niezbyt mądre opinie i tak nic nie znaczą, jeśli chcesz kupić akcje za grosz to się nie wysilaj
> jest tyle innych ciekawych spółek i to groszowych .,tam zarobisz krocie bez głupich postów.
ależ nikt nie ma obowiązku czytać moich głupich opinii, nawet ty...
napisz swoje mądrzejsze posty - chętnie poczytam...