Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,83 zł , zmiana od tamtej pory: -20,77%

Re: 50 gr . to jej cena..........

Zgłoś do moderatora
Co z tego ze spolka jest och ach jak nikt duzy tego nie kupi. A nie kupi bo wie ze jakby to ruszyl to poleci cena w kosmos bo jest troche akcji i ma go leszczolandia ktora chce ze te akcje nie wiadomo ile. Nic tutaj nie bwdzie sie dzialo a potem pojdzie wykup bo to jedyna opcja zeby ktos duzy to kupil. Wezwanie bedzie ze nieco wiecej niz cena na gieldzie. Przyklad pamapolu niczego nie nauczyl? Tam tez bya spolka och ach i co z tego? Co wy myslicie ze wystarczy kupowac akcje spolek jak wskazniki sa super i cena szoruje po dnie? W biznesie najwazniejsze jest umiec postawic sie na czyims miejscu bo to od kogos bezposrednio zalezy czy cena bedzie rosla czy nie. Zostaniecie wydymani za glupote i chciwosc jak zwykle o tyle.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTMUCHOW 0,00% 1,45 2020-08-10 10:42:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.