Dnia 2015-09-17 o godz. 21:53 ~toja napisał(a):
> jeśli spółka płaci co roku dywidendę na poziomie 10% to po co ciągłe obserwowanie kursu. Trzeba trzymać akcje, jak spadnie w okolice 3 zł to dokupić jeszcze więcej, jak będzie cena 6 PLN i stopa dywidendy na poziomie 5% to wtedy zacząć rozmyślać...Jak kupimy mieszkanie na wynajem to nie patrzymy codziennie u pośrednika czy cena m2 wzrosła czy spadła.
pełna zgoda :)