Gościu jak by były algorytmy na wyliczenie kursu to byśmy wszyscy byli bogaci... nie pytaj o takie rzeczy... Tu każdy mówi o tym co przewiduje na bazie własnych przemyśleń. Są tacy co mówią że zaraz będzie 10 pln bo to generalnie ściema jest i tacy co wierzą w sukces i widzą 60 pln. Daj spokój. Jak chcesz wiedzieć co motywuje ww grupy inwestorów poczytaj to forum.