Dnia 2016-09-13 o godz. 10:52 ~m3 napisał(a):
> jak to ruszy to 40 na szybki poczatek-szkoda nie miec akcji
A jak wyliczyłeś te 40 "jak to ruszy"??? Dlaczego nie 45, albo 50 lub 60, a może i 65.....? Tak czujesz ? Gdzieś jakąś analizę przeczytałeś? Gdzie jest to źródło z takimi informacjami? Jak inny kolega zauważył, wielu już te akcje ma, tak i ty leć do kasy.