Po raz drugi pisze co usunęli
Nie potrzebnie mówicie tu o kwotach i jakie Was interesują ludzie którzy tu rządzą maja więcej od nas kasy i czasu a mówienie za ile kto sprzeda daje im do myślenia i dlatego tak to tu wygląda z kursem jak sami widzimy ja byłbym ostrożny bo ludzie od nich czytają i donoszą a grubasy mówa taki... Jak Wam to dam. czekać, milczeć nie przeżywać oddać im pełna władze nad kursem i nie sugerować i przewidywać scenariuszy na najbliższe sesje które jeśli nie są im na rękę się nie sprawdza chyba, że ich naganiacze naganiaja na spadki... Ja byłbym bardziej ostrożny w ocenie obecnej sytuacji bo pewnie scenariusz jest realizowany... Tyle w temacie