Dnia 2017-03-11 o godz. 03:46 ~KurwiarzzMadery napisał(a):
> Teraz trwa jeszcze zbieranie, bo cena 18-30 gr to w dalszym ciągu atrakcyjna cena. Tutaj szykuje się akumulacja akcji pod wystrzał na gigantyczne poziomy w złotówkach.
Dokładnie tak, ja swój pakiet oddam nie za mniej niż 2,05 zł. Jestem bardzo cierpliwy i na taki wynik mogę poczekać nawet rok, dwa albo i trzy, mam czas bo wiem że warto.