Tekst pisany jakby jakiś insider w osobie trzeciej nadawał pod pismaków roznosząc plotki... Wygląda na to albo na tamto... Coś przypuszcza, nie do końca ale być może... Pitu Pitu takie.
A prawda jest taka, że chyba źle się dzieje w państwie duńskich. Za długo to trwa jednak chociaż Palantir też dobrze lawiruje. Chociaż jeżeli nie kłamią to właśnie wyszli na plus, a korelacja przychodow z DW była jakby z opóźnieniem. Więc zobaczymy czy tym razem też tak będzie. Obstawiam, że może być ala o tym razem. Przy ok 20 zł będzie godziwiej jednak kupić pod przyszłe wzrosty.