Wygląda na to, że skupiają się na obecnych klientach, żeby sprzedać im kolejne licencje. Dlatego koncentrują się na domykaniu bieżących projektów. Celują też w coraz większe projekty, bo niestety sprzedawanie projektów za 200-300 tyś $ nie jest tak opłacalne, zwłaszcza przy niedostatecznej automatyzacji. To widoczne jest szczególnie w przypadku partnerów, którzy takie małe projekty robią z niskimi priorytetami. To jest pewnie coś czego nie do końca byli świadomi.
Nowe projekty zapowiadają na drugą połowę roku więc nie jest pewne czy w czerwcu coś się uda większego sprzedać.