Dnia 2019-03-20 o godz. 14:35 ~Arthurius napisał(a):
> Ziz - luki - lukami, wsparcia - wsparciami, ale kto rozsądny wyrzuci teraz papier po tej cenie? Wyrzucą tylko napalone głowy, które liczyły na 100% w 3 dni. Pójdą na inne spółki, które rosną właśnie 10-15% i stracą kolejne pieniądze. Przyszłość wygląda optymistycznie, więc nie ma powodu do nerwów. Bywało gorzej :)
A rynek ustawia kupna nie na istotnych miejscach ale na całych złotówkach : po 15; potem po 14, następnie po 13. Takie szukanie dna to robota laików i nieuków.
Kto wywala? Technik, który ocenia możliwość odkupienia taniej na sporo więcej niż 50/50.