Ziz - luki - lukami, wsparcia - wsparciami, ale kto rozsądny wyrzuci teraz papier po tej cenie? Wyrzucą tylko napalone głowy, które liczyły na 100% w 3 dni. Pójdą na inne spółki, które rosną właśnie 10-15% i stracą kolejne pieniądze. Przyszłość wygląda optymistycznie, więc nie ma powodu do nerwów. Bywało gorzej :)