Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,80 zł , zmiana od tamtej pory: -43,47%
Dwie ogólne uwagi:
nie ma podstaw żeby oczekiwać istotnego wzrostu wartości transakcji. Owszem, w umowie wstępnej jest zapisane, że kwota płatności zostanie skorygowana o saldo gotówki netto na rachunku PeP (gotówka - dług), ale to raczej nie będzie wielka zmiana ani w jedną, ani w drugą stronę
Druga sprawa - Innova czeka nadal na zgodę KNF, a kiedy ona zostanie udzielona, tego stojąc z boku nie wiemy. Co prawda jest to tylko formalność, ale też może chwilę potrwać, niekoniecznie 2-3 tyg.
Co do wyliczeń to pełna zgoda, 35 zeta to fair value po transakcji, nie uwzględniając żadnej wartości biznesu podstawowego OPT

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -0,66% 15,15 2021-06-25 12:37:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.