Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,80 zł , zmiana od tamtej pory: -42,16%
Wszystko sie zgadza,ale...

Za duzo dałeś na koszty doradców i transakcyjne ,bo te w wiekszości poniesie fundusz innova,ktory jest głównym sprzedającym. Poza tym spółka normalnie pracuje,generuje duże przychody,ma dobre kontrakty a to,że nie pokazuje specjalnie duzych zysków to normalka w takich prywatnych spółkach bo wszystko sie odpisuje. te pieniądze ze sprzedaży będą z pewnościa przeznaczone w części na dywidendę dla glownych akcjonariuszy / w trojke maja prawie wszystkie akcje/ ale także pozwolą realizować ambitne plany i będą trampolina na wyższe poziomy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -0,64% 15,50 2021-06-11 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.