Kolega zapomnial o rozwodnieniu akcji po przejeciu Imagisu. Z drugiej strony Imagis powinien zarobic w calym 2011 roku okolo 4-6 mln zl, a poprzedni wlasciciel spolki nie konsolidowal w tym roku, wiec caly zysk zaliczy sie PC Guard. Tak wiec wraz z prognozami wczesniejszym laczny zysk wyniesie tu 6 do 8 mln zl, czyli 0,20 zl, do 0,27 zl na akcje. Bez mega rewelacji, ale jest niezle.
Najciekawsze to czy Imagis przebije sie na androidzie, od paru dni mapamap jest dostepna w android market, ale troche kosztuje.