czlowieku tam po ostatniej zagrywce na fixie wiele juz nie stoi
zresta jak widac wczoraj juz nawet po 1,45 malo kto oddawal
stalo tylko to samo co wczesniej na 1,35
takze tylko ten jeden sie tym bawi
reszta bedzie oddawac ale powyzej 2 zl
tutaj to jeszcze za nisko jest