Matołku, jeszcze ci mało tych twoich bredni od 2 lat ?
COGNOR to jedna z największych porażek inwestycyjnych na giełdzie w latach 2008-2010.
Spółka, której władze dezinformują skutecznie rynek i doprowadziły do całkowitej utraty zaufania do swoich poczynań.
Tylko naiwniacy i frajerzy mogą jeszcze wierzyć, że kupując mocno zadłużony i mało rentowny ZŁOMREX będzie można dużo i łatwo zarobić.
Grupka naganiaczy na forum Bankiera + darbo57 z forum Parkietu to chyba już ostatni optymiści, którzy.......będą gasić światło ???