Moim zdaniem, jak ktoś robi emisje akcji w ramach programów motywacyjnych po 10 groszy gdy firma nie ma zysków.
To jest robienie w konia.
Szczególnie, że 1000 zł w programie motywacyjnym zamienia się w 26 mln zł.
To jest ewidentne robienie w konia akcjonariuszy.