Fascynuje mnie co kieruje ludźmi którzy inwestują w firmy które od 10 lat nie zarabiają.
Cała kasa która pochodzi z emisji idzie na programy motywacyjne i pensje zarządu.
Zastanawialiście się co będzie jak ci Panowie (kluczowe osoby w spółce) pójdą na emeryturę zanim spółka osiągnie rentowność ?
Przecież to już trwa dobre 10 lat i ciągle nic.
Zakładam, że w wieku 50 postanowią wydawać zarobione pieniądze.
Daleko jeszcze ?