JAk kupowałem w grudniu po 5 gr to miał być to taki śmieć i papier toaletowy. Pisali wielcy znawcy giełdowi że tu nigdy nie urośnie na 8-10 gr, tak było jeszcze 3 miesiące temu, każdy wie. W ciągu kilku dni urosło na ponad 30 gr. Dobre info i w dwa tygodnie mamy tu 2 zł. Jeszcze się przypomnę.