Jeśli myślisz że te 2 000 000 jest na S po 0,32 to nie masz pojęcia o graniu na giełdzie i tym papierze bo te 2 000 000 był już nie raz a nawet na 0,24 stało
To tylko pokazuje ile ktoś tego ma lecz nie jest to jedna osoba ponieważ zawsze jest w 2 pakietach po 1 000 000 każdy ponieważ 2 000 000 to już sporo ponad 5%
To jest straszak na takich leszczy jak ty bo myślę że wystarczy wymienić kilka osób z forum i już robi się kolejne 2 000 000 na ich rachunkach i o te akcje chodzi zbieraczowi który oczywiście zbiera cały czas i jak ktoś tego nie widzi to jest ślepy
Panie Ra i Tomek2 to wy skończcie spamować ponieważ nic nie wnosicie do dyskusji a wasza gra polega na oddawaniu po 0,22 i niby jak spada to odkupujecie chociaż pan Tomek2 to ostatnio po 0,23 pakował jak już był sygnał na S :D Buahhahahahahaha
Zero wiedzy macie i bardzo nie lubicie jak ktoś jest dużo lepszy od was :)