hej my tu sobie z Lejsikiem gry i zabawy na forum a wy poważni jak w kondukcie pogrzebowym. Zgodnie z przepisami prawa na forum nie mozna udzielać porad inwestycyjnych ale nikt nie zabrania wymieniać sie opiniami i żartami. Szort udusilby sie kontynuacja zbijania kursu bo na koniec zostałby z papierem o ratingu BB+ .....