Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,28 zł , zmiana od tamtej pory: 0,71%
I tu się różnimy. Nikt nie dał nikomu w tym tobie prawa, aby oceniać innych ludzi.
To forum, które służy do komentowania spółki, kursu, otoczenia rynkowego. Forum nie służy ocenianiu osób udzielających się na forum.
Nie masz pojęcia kto pisze, jakie ma intencje, co chce osiągnąć.
Mierzysz ludzi swoją miarą.

Oceniać można komentarze, wpisy, argumentację. Nie osoby.

To świadczy wyłącznie o tobie.
Nie mam zamiaru odpowiadać na wycieczki personalne.

Jak się nie zgadzasz z moimi wpisami i nie masz kontrargumentów to nikt Ci nie każe udzielać się w takim wątku.
Załóż sobie nowy i wnieś coś do dyskusji.
  • 26gr Autor: ~Opinia
  • Re: 26gr Autor: ~tomekw31
  • Re: 26gr Autor: ~Free
  • Re: 26gr Autor: ~Opinia
  • Re: 26gr Autor: ~Free
  • Re: 26gr Autor: ~racjonalista0220
  • Re: 26gr Autor: ~Opinia
  • Re: 26gr Autor: ~Free
  • Re: 26gr Autor: ~15500100900
  • Re: 26gr Autor: ~Opinia
  • Re: 26gr Autor: ~racjonalista0220
  • Re: 26gr Autor: ~Opinia
  • Re: 26gr Autor: ~Free
  • Re: 26gr Autor: ~Opinia
  • Re: 26gr Autor: ~Free
  • Re: 26gr Autor: ~Opinia
  • Re: 26gr Autor: ~Free
  • Re: 26gr Autor: racjonalista0220
  • Re: 26gr Autor: ~Opinia
  • Re: 26gr Autor: ~bubuzubu
  • Re: 26gr Autor: ~TyleWtemacie
  • Re: 26gr Autor: ~gracz
  • Re: 26gr Autor: ~Opinia
  • Re: 26gr Autor: ~gracz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MTENERGIA 0,00% 0,28 2023-06-01 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.