Ja rzecznikiem Przemka :DDD
Ja po prostu nie wyznaję teorii spiskowych i mitycznych ruskich w akcjonariacie COG.
Polskie Huty Stali, które miały powstać też były dla mnie bzdurą ale co niektórzy pisali o upaństwowieniu COG.
Co do HCz to angielski fundusz wydoi co zostało i zamknie hutę. Jeżeli COG teraz nie złoży oferty przejęcia za 230 mln PLN to za dwa lata będzie mógł przejąć za znacznie mniej.
Osobiście możliwość przejęcia HCz przez fundusz oceniam na 50%. Na tą chwilę jeszcze nic nie jest pewne. Przypuszczam, że COG mimo wszystko złoży ofertę.
Jak będzie czas pokaże.