tak, akcje cog czekaja na konwersje obligacji w wykonaniu warrantow, moje warranty tez chca wyskoczyc z "szuflady" no ale niestety cena musi byc atrakcyjna dla mnie, a przede wszystkim bezpieczna tzn cena ktora przez okres w okolicy jednego miesiaca (czas potrzebny na pelna operacje wykupu akcji z warrantow) nie powinna spasc ponizej ceny konwersji +. nie zakladam negatywnych (jednorazowych) niespodziewanych zdarzen typu atak szacha na naszych starszych braci w wierze co spowodowaloby dlugotrwala tragedie na szerokim.
Wygaszanie "obcych" piecy, plus upadek hcz daje mozliwosci, ktore jak wiemy zarzad jak chce to potrafi wykorzystac i pokazac swietne wyniki, ale czy chce...
Hute w czestochowie sztuka jeszcze jako zlomrex chcial kupic, a po fiasku negocjacji wycofal debiut z gpw dzien przed przyznaniem akcji.
Megalomania jak nazywasz inwestycje w siec sprzedazy, hute split, etc to najprawdopodobniej szczegółowo na lata rozpisany scenariusz dzialania w celu...
230 baniek dla coga na ew. hcz to jest "pan pikus", nic natomiast nie wskazuje na to zeby cog byl ta upadla firma znow zainteresowany, negocjacje trwaly, trwaja z brytyjczykami, fundusz inwestycyjny z piekna (obcobrzmiaca) nazwa to ludzie w bialych koszulach, niestety z brudnymi rekawami