Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,26 zł , zmiana od tamtej pory: -96,03%

Re: 22 dorabia do świąt

Zgłoś do moderatora
Ja nie kreuje się na specjalistę. Ale jestem rzeczywistym posiadaczem tego waloru. Mam duży kredyt zaufania do MSX i myślę że zainwestowane tu środki dadzą profit. A ty, drobny spekulancie nie identyfikuj się z akcjonariuszami, bo robisz jedynie z siebie pośmiewisko. Czy na prawdę uważasz, że stali bywalcy tego forum mają jeszcze jakieś wątpliwości po co tu jesteście??? Swoją hipokryzja obrażasz myślących.
Akcjonariusz, który straszy bankructwem i zwałą kursu na 50 groszy. Powinieneś się przenieść do kabaretu. Może tam odnajdziesz swoje miejsce i nie będziesz musiał zarabiać na chleb krętactwem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MSXRESOUR 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.