Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,45 zł , zmiana od tamtej pory: -1,65%

Re: 21.09.2022r FM1 ?

Zgłoś do moderatora
Ja oceniam wyniki finansowe a nie sprzedaż kopii. Wynik dla mnie był zadowalający. Kolejna ocena przy raporcie za Q3. Wtedy fizyczne kopie pokażą siłę ale co ja tam wiem .... Ty we spółkę z innymi trollami wieszczycie 3 zł czyli cofnięcie się w rozwoju o kilka lat xd a tutaj co Nintendo mamy grę od fotka (jako jedyni w Polscel dzisiejsza FM miał zapowiedź druga co do długości co pokazuje potencjał jakim drzemie w opinii Nintendo. :) I w listopadzie znowu będzie na pokazie tylko tym razem premierowym. Jak myślisz odbiór będzie lepszy niż gorszy przy hotd ktore bez reklamy Nintendo sprzedało się w ponad 100 k sztuk w miesiąc ? Xd wrócimy do tematu przy premierze. Do tego czasu konsekwentnie ingoruje wszystkich trolli.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN 0,94% 5,36 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.