Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: -4,00%

Re: 2021-03-31 ZWZA ws. m.in. podziału zysku netto za rok obrotowy 2020.

Zgłoś do moderatora
Rumak. Bez obaw! Jadę na WZA.

Może pytam sam siebie? Ale czy mając w perspektywie gigantyczny boom na infrastrukturę energetyczną w perspektywie kilkunastu lat ( przejście z węgla na gaz, atom, wiatr ....) wysyłałbyś pieniądz do akcjonariuszy?
Skala tego co czeka PL energetykę w najbliższych 15 latach to jak przewrót kopernikański w Rzymie.
Lewarować gotówkę i walczyć nie o 100 mln kontrakt a o 500-1000 mln. Kłania sie przykład Budimexu swego czasu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMAK -4,00% 16,80 2021-12-07 16:32:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.