Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: -5,71%

Re: 2021-03-31 ZWZA ws. m.in. podziału zysku netto za rok obrotowy 2020.

Zgłoś do moderatora
Wiem że raport mówił że zysk zostanie przekazany na kapitał zapasowy. Ale raport był robiony przez firmę zewnętrzną już i pewnie opracowywany już od pewnego czasu. Chwilę przed publikacją raportu został powołany nowy prezes zarządu a dzisiaj w "kalendarium" na stronie bankiera pojawił się wpis o tytule "2021-03-31 ZWZA ws. m.in. podziału zysku netto za rok obrotowy 2020." I tu pojawia się pytanie dlaczego taki wpis w "kalendarium", czyżby zamierzali jednak zysk przeznaczyć na dywidendę?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMAK 2,48% 16,50 2021-11-30 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.