Dnia 2014-05-27 o godz. 10:01 ~Posiadacz napisał(a):
> o warrantach i nowych akcjach to się już nie chwalą
akcje
> te skupowane w przedziale 1-6zł
no i mogą być pakietówki
> poczytać projekty
Czytaliśmy :)) przedział 1-6 zł oznacza skup od 3mln do 20mln akcji :))))
Możesz mi przypomnieć ile to akcji niemiaszki wrzucili w rynek ? :)))
A warranty i nowe akcje ? :))
Przy tej cenie emisyjnej to bedzie się je opłacało objąć gdy cena na GPW będzie w okolicy 6 zeta :)))