Dziś alalizowałem II i III kr z optymizmem czekając na sprawozdania ale niestety bez sprawozdań zostaną zawieszeni . Wiec i emisja bedzie trudna. Barwo nowy panie Prezesie wartość spółki po słowach nie wczesniej niż spadła o 100% . Pocieszające jest to że najwiekszym udziałowcem jest pan profesor wiec on najwiecej traci. A skoro nie emisja to sprzedaż akcji własnych i wprowadzenie kapitału do spółki tylko po jakim kursie ? Za daleko zaszli aby to zostawić albo przejecie sie szykuje albo bedą to sami ratować.