Dnia 2022-02-09 o godz. 18:15 wytrawnyspekulant napisał(a):
> Zapraszam na prywatne forum:)
> Tam wymieniamy się opiniami na temat obecnej sytuacji na ONE.
> https://discord.gg/tEgUDsT3He
>>> Tacy mądrzy
>>>>Kupę szmalu potracili kilka dni
>>>>Kilka dni czekali
>>>>> Jak wywalał to spieprzyli do mysiej dziurki
>>>>> Ynwestory
>>>>>> Marzyciele i naganiacze kto wygra na tej spółce KROCIE ilu przyjdzie pohandlować