Petrlinvest miał 18000 wpisów przed wywaleniem z GPW.
Troche brakuje. Ale spolka jest na dobrej drodze.
Jutro moze stworza watchcoina. Opartego na zegarku prezesowej, ktory pozyczy od zamoznych czlonkow rodziny. Az dziw ze rodzina siedzi tylko w zarzadzie, a nie zainwestowala by bitevil stal sie rodzinnym biznesem. Dziwne..... Zazwyczaj rodziny inwestuja, a nie tylko pobierają myto co miesiac za czlonkowstwo w radzie.